arvandparak

پلی نفتالین سولفانات

پلی نفتالین سولفونات یا (nsf) یک فوق روان کننده که از مشتقات اسید سولفوریک و بعنوان یک عامل در کاهش مصرف آب بتن و با ظاهری پودری و به رنگ قهوه ای و با فرمول شیمیایی SO3H میباشد . فرمول شیمیایی C10H8SO3N درصد خلوص بالای این ماده از اهمیت ویژه ای برخوردار است .زیرا باعث کاهش شدید مصرف آب در کنار محصول میشود . پلی نفتالین سولفونات بعنوان یک ماده ضد یخ و کاهش آب عمل کرده و باعث مقاومت اولیه ، جذب هوا ، کاهش نقطه انجماد، و جلوگیری از آسیبهای ناشی از یخ زدگی در ساختار بتنی میباشد .که به یک ماده بسیار عالی برای استفاده در ساخت وساز در فصل زمستان تبدیل گشته است .

پلی نفتالین سولفونات یا (nsf) یک فوق روان کننده که از مشتقات اسید سولفوریک و بعنوان یک عامل در کاهش مصرف آب بتن و با ظاهری پودری و به رنگ قهوه ای و با فرمول شیمیایی SO3H میباشد . فرمول شیمیایی C10H8SO3N درصد خلوص بالای این ماده از اهمیت ویژه ای برخوردار است .زیرا باعث کاهش شدید مصرف آب در کنار محصول میشود . پلی نفتالین سولفونات بعنوان یک ماده ضد یخ و کاهش آب عمل کرده و باعث مقاومت اولیه ، جذب هوا ، کاهش نقطه انجماد، و جلوگیری از آسیبهای ناشی از یخ زدگی در ساختار بتنی میباشد .که به یک ماده بسیار عالی برای استفاده در ساخت وساز در فصل زمستان تبدیل گشته است . کاربردهای پلی نفتالین سولفونات از مهمترین کاربرد پلی نفتالین میتوان به موارد زیر اشاره کرد :👇 _بعنوان یک فوق روان کننده بتن با کاهش مصرف آب و افزایش مقاومت بتن .همچنین افزایش مقاومت بتن و سیالیت بتن مورد استفاده قرار میگیرد

پلی نفتالین سولفانات

_ در پاک کننده های پایه آب مانند شامپو فرش ، مواد شوینده ظرفشویی اتوماتیک ، و شوینده های صنعتی _ تولید و فرمولاسیون مواد شیمیایی در کشاورزی _ تولید مواد صنعت نساجی و پارچه _ آفت کشها _تولید رنگدانه ها و مواد رنگی و برنزه کردن چرم _کفپوشهای خودرو _ تولید دیوار و سقف پیش ساخته گچی _ افزودنی گروت جهت بهبود و افزایش کارایی و چسبندگی و سایر خواص گروت (سیمان و آب ) استفاده میشود. _چسب کاشی _صنایع سرامیک و کاشی _کود شیمیایی _صنایع کاغذ _لاستیک _صنعت حفاری صنعت رزین سازی چرا باید از سدیم نفتالین فرمالدهید گروه صنعتی اروندپرک استفاره کرد ؟ _ بدون کلراید _پراکندگی خوب _کاهش آب _بالا بردن مقاومت بتن _کاهش آب _عدم خورندگی _یازگاری با سیمان _کمترین میزان حباب هوا (حذف حباب ) انواع نفتالین فرمالدهید SNF 1_ بصورت پودری که در بسته بندی کیسه ۲۵کیلوگرمی در جامبو یا پالت با وزن ۱۲۵۰کیلوگرم 2_ بصورت مایع که در بسته بندی IBC و بشکه پلب اتیلن و گالن های ۲۰کیلوگرمی ماندگاری محصول : برای مایع ۶ماه (پس از این مدت قبل از مصرف بررسی و آزمایش شود) برای محصول جامد ۱۲ماه پس از تولید __ پلی نفتالین سولفونات یک ترکیب آلی است . این ماده بلنوان یک سورفکتانت آنیونی و یک عامل خیس کننده و روان ساز در صنایع مختلف کاربرد دارد . مزایای متعدد pns پایداری حرارتی و شیمیایی قدرت خیس کنندگی بالا حلالیت در آب سازگاری با مواد مختلف قیمت مناسب __ خطرات استفاده از پلی نفتالین سولفونات PNS میتواند در صورت تماس با پوست و چشم تحریک کننده باشد .